تبلیغات
مـــــدیـــــــــریت دولتـــــــــــــی - چگونه كسب و كار خود را در فضای مجازی معرفی كنید

چگونه از طریق اسلایدشوهای مناسب کسب و کار خود را در فضای مجازی معرفی کنیم؟

برای تولید اسلایدها مناسب برای جذب مخاطب می توان ابزارهای زیر را به کار ببرید:

1. از تصاویر مناسب حداکثر استفاده را بکنید:

از تصاویر، نمودار و سایر ابزار بصری استفاده کنید. فقط دقت داشته باشید کیفیت آنها خیلی پایین نباشد و تا حد امکان برای نمایش بر روی تلفن همراه هم مناسب باشند.

2. تیترهای مناسب را لینک کنید:

همیشه همراه با تصاویر از تیترهای متناسب لینک شده به صفحات مربوطه استفاده کنید. لینک ها را بر روی خود اسلایدها قرار دهید نه بر روی توضیحات جانبی.

3. بهینه سازی برای موتورهای جستجو:

از عبارات و کلماتی استفاده کنید که یافتن آنها برای موتورها جتسجو آسان تر باشد. برای این منظور می توانید برای یک اسلاید چند تیتر مختلف را امتحان کرده و نتایج را مقایسه کنید.

علاوه بر اصول اولیه فوق برای طراحی اسلاید، انتظار شما از تهیه اسلایدها معرفی خدمات یا محصولات کسب وکارتان است. برای این منظور نکات زیر را نیز رعایت کنید:

اول، داستان کسب و کار خود را حکایت کنید:

روایت داستان یکی از جذاب ترین روش های ارتباطی با مخاطبین است. نقل نحوه ایجاد و رشد بنگاه شما، معرفی افراد مهم بنگاه (روسا یا همکاران) و یا داستان ها و تجربیات موفق سایر مشتریان می تواند موضوعات مناسبی برای ارائه باشند.

داستان های شما می تواند توسط کاربرانتان دنبال شده و آنها را تشویق کند که آنها هم می تواند یکی از داستان های موفق شما باشند.

بیشتر بخوانید: برای فروش بیشتر و بهتر، برای مشتریانتان قصه بگویید! 

دوم، تخصص های خود را نشان دهید:

در حوزه فعالیت شما مخاطبینتان چه سوال هایی از شما خواهند داشت یا به عبارت دیگر مهمترین نیازی که شما از مشتریان خود رفع و از بابت آن کسب درآمد می کنید چه چیزی است ؟ سعی کنید به سوالات احتمالی افراد در اسلایدهای خود پاسخ دهید. اگر اسلایدهای شما خلاصه، مفید و تا حدودی دارای لحن طنز باشد، به اشتراک گذاشتن آن توسط خوانندگان افزایش خواهد یافت.

سوم، برای کسب و کار خود سرمایه جذب کنید:

چنانچه ایده شما برای کسب و کارتان جذاب بوده و به درستی توضیح داده شود، می تواند توجه سرمایه گذاران به خود جلب کند. به عنوان مثال اگر شما نوعی کیک تولید می کنید و فردی بخواهد در این زمینه سرمایه گذاری کند پس از آنکه با جستجو در اینترنت با شما آشنا شد از طریق اسلایدهای شما می تواند پی به کیفیت کار شما برده و بر روی طرحتان سرمایه گذاری کند.

بیشتر بخوانید: بی مایه فطیر است! چرا یک استارتاپ بیش از هرچیزی به سرمایه نیاز دارد؟

 
طبقه بندی: روش ماهرانه برای گرفتن شغل،

تاریخ : 29 مرداد 92 | 17:37 | نویسنده : شمسی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.