تبلیغات
مـــــدیـــــــــریت دولتـــــــــــــی - فقط با ۳ ایده بلاگ خود را جهانی کنید

عنوان بلاگر ما زمان بسیاری را برای بهبود سایت و همچنین به حداکثر رساندن تاثیر و نفوذ سایت بر بازدیدکنندگان اختصاص میدهیم.تمام تلاش ما و تحمل سختی ها در نهایت به این موضوع میرسد که بتوانیم از طریق وبسایتمان خدمات و محصولاتمان را ارائه دهیم و براحتی بتوانیم کسب درآمد کنیم.

با این حال ، درحالی که تمام تمرکز ما بر ترویج و انتشار مقالات و اخبار و کالاها میباشد گاهی اوقات فراموش میکنیم که هدف اصلی ما در کار چیست و باید تمرکزمان بر کمک به دیگران و رفع نیازهای آنان و ایجاد ارزش باشد و نباید هدف و توجه ما به مورد دیگری به جز این باشد.

بلاگرها در حرفه خود بسیار خلاق هستند اما این موضوع چندان آشکار نیست . ما میتوانیم به بلاگرها در این حوزه کمک کنیم. در ادامه با ۳ ایده آشنا میشوید که بوسیله این ۳ ایده و بازدیدکنندگان وبسایتتان میتوانید به جامعه خود بهبود ببخشید:

  1. نوشتن پستی در رابطه با موضوع مورد نظر و دادن اطلاعات بیشتر

اکثر خوانندگان تمایل دارند که اطلاعات بسیاری را در رابطه با موضوعی در اختیار داشته باشند.پس خیلی بهتر است که هنگامی که یک مطلب را منتشر میکنیم اطلاعات بسیاری که به خوانندگان کمک خواهد کرد را نیز در اختیارشان قرار دهیم. در نتیجه باعث تغییر مثبت در دیدگاه مخاطب خواهد شد و نتایج خوبی را در پی خواهد داشت.

  1. نوشتن گزارش و مصاحبه

شما میتوانید در حوزه فعالیت خود با بزرگان آن عرصه مصاحبه کرده و به صورت گزارشی در بلاگ خود قرار دهید.این موضوع باعث میشود که علاقه مندان با انگیزه بیشتر مطالب وبسایت شما را دنبال کنند . یا به عنوان مثال میتوانید در وبسایت خود مسابقه ای طراحی کنید که به نفع کودکان بی سرپرست باشد.به این گونه باعث جلب توجه بازدیدکنندگان و انجام کاری جالب میشود.

  1. میزبان جمع آوری کمک در وبلاگ خود

چه راهی بهتر از این که در کنار بلاگ خود جامعه ای را برای دریافت کمک در رابطه با هرموضوعی ایجاد کنید.از این طریق افراد بتوانند براحتی به هدف خود برسند و حمایت شوند.

در حالی که این ایده ها میتواند وجه جهانی بلاگ خود را تغییر دهید باعث افزایش منافع نیز برای شما میشود.اگر شما حمایت خود را در رابطه با موضوعی اعلام کنید باعث میشود که همگان به وبسایت شما مراجعه کنند و در نتیجه باعث افزایش ترافیک شما میشود. و همچنین خوانندگان در راستای موضوع حمایت شما بلاگ شما را در همه جا تبلیغ خواهند کرد و ممکن است تبادل  لینک و بنر انجام شود که این هم یک نکته مثبت برای روند وبسایت میباشد.

سوال : چه موضوع جامعه ای در حوزه فعالیت شما برای خوانندگان میتواند جذاب باشد تا از طریق آن بتوانید وبسایت خود بهبود ببخشید؟

منبع : webrgb.net
طبقه بندی: مدیریت بر مبنای هدف و عملكرد،
برچسب ها: جهانی، وبلاگ، ایده،

تاریخ : 28 مرداد 92 | 23:32 | نویسنده : شمسی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.